wtorek, 25 października 2016

Hultajstwa Witka - mój nowy blog

Chociaż blog Bezrobotna.pl już dawno zakończył swoją działalność, prowadzenie go i interakcję z Wami do dziś wspominam bardzo miło :).

Wracam tym razem z nowym pomysłem i nowym blogiem, który znajdziecie pod adresem hultajstwawitka.pl.

Są to opowiadania o niesfornym dziesięcioletnim chłopcu, dla którego dzień bez zabawy to dzień stracony. Każde z nich opatrzone jest przygotowaną na jego podstawie ilustracją.Co je wyróżnia? Opowiadania inspirowane są autentycznymi wydarzeniami z życia mojego taty, a ich krótki zbiór był prezentem z okazji jego 60 urodzin.

Pisanie ich było dla mnie samą przyjemnością, postanowiłam więc stworzyć ich więcej, a co nada się do tego lepiej niż blog? :)

Póki co znajdziecie tam 5 historii o hultaju Witku, a także jedną o mnie w zakładce O autorce.Mam nadzieję, że Hultajstwa Witka przypadną Wam do gustu. Jeżeli tak, będę bardzo wdzięczna za umieszczenie informacji o nich na blogu lub Facebooku i śledzenie pod adresem FB Hultajstwa Witka.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Was wszystkich serdecznie! :)


5 komentarzy:

  1. Osobiście uważam iż teraz naważniejsza w motoryzacji jest ekonomiczność danego pojazdu. Producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych często zapominająć o redukcji spalania auta, a potem celowo fałszują wyniki spalania. Przykładem dość głośnym był w ostatnich latach Volkswagen. Pozdrawiam serdecznie :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Hi! This is my first comment here so I just wanted to give a quick shout out and say I genuinely enjoy reading your blog posts. Can you recommend any other Fashion Write For Us blogs that go over the same topics? Thanks a ton!

    OdpowiedzUsuń
  3. Childhood was awesome no tantion no depresiion free of problemmobiles price in pakistan

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...